sklepy internetowe

Zamówiłem sklepy internetowe dla swojej działalności

Otworzyłem nową firmę budowlaną. Jednak kluczem do sukcesu okazała się odpowiednia reklama. Zdecydowałem się na zatrudnienie specjalnej jednostki, która na co dzień zajmuje się takimi zadaniami. W tym celu musiałem odwiedzić Poznań.

Poznańskie sklepy internetowe i ciekawa oferta

sklepy internetoweNie było z tym żadnego problemu, ponieważ mieszkała tam moja mama i dobrze orientowałem się w planie miasta. Agencja reklamowa do której zmierzałem znajdowała się prawie w centrum miasta. Po dotarciu do celu spotkałem się z bardzo miłym młodym mężczyzną w ich prywatnej kawiarni. Tam zaproponowano mi ciekawą ofertę, między innymi sklepy internetowe poznań. Była dla mnie korzystna. Ja chciałem aby stworzono dla mnie specjalną stronę internetową, na której można by wstawiać swoje ogłoszenia. Nie interesowała mnie żadna grafika 3d. Moi pracownicy zdeklarowali się także na ankietach, że interesowały by ich koszulki firmowe. Stwierdziłem, że to też dobry pomysł. Okazało się, że ich zaprojektowanie będzie specjalnym prezentem za zrobienie tak dużego zlecenia. Na każdej z nich miało się znajdować duże logo oraz imię i nazwisko pracownika. Bardzo chciałem aby ktoś zrobił nam także ulotki oraz plakaty. Zawsze uważałem, że reklama jest główną dźwignią marketingu. Po okresie dwóch tygodni zadzwonił do mnie telefon. Był to informatyk, który robi strony internetowe i jeszcze raz chciał się upewnić co do szczegółów moich oczekiwań. Ja na spokojnie wszystko mu jeszcze raz wyjaśniłem. Trochę mnie to zirytowało, ponieważ myślałem, że mogę już odebrać zamówione przeze mnie zlecenie. Niestety popełniłem wielki błąd. Zapłaciłem im już całą kwotę pieniędzy.

Gdybym podzielił to na części to bardziej by im zależało na pospieszeniu swojej pracy. Człowiek całe życie uczy się na błędach. Moja strona www była gotowa dopiero za miesiąc. Oczywiście bardzo się zestresowałem. Myślałem, że padłem ofiarą oszustwa.