długopisy reklamowe z własnym nadrukiem

Reklamowe materiały piśmiennicze

Nie da się ukryć, że prawie każdy z nas przynajmniej raz dziennie sięga po długopis, ołówek czy inny produkt piśmienniczy. Chcemy zapisać sobie datę wizyty u lekarza, zrobić listę zakupów, czy zaznaczyć na kartce linie cięcia do prac plastycznych. To bardzo praktyczne produkty przydatne w domu, w szkole, czy w biurze, a nawet na budowie.

Reklamowe długopisy i ołówki

długopisy reklamowe z własnym nadrukiemNic więc dziwnego, że tak wiele firm w nie inwestuje. To jednak nie mogą być zwykłe produkty, lecz firmowe, spersonalizowane. Metalowe długopisy reklamowe z własnym nadrukiem, czy też drewniane ołówki to doskonały zakup w niskiej cenie. Za tysiąc sztuk takich gadżetów zapłacimy niewiele, a one same się przecież nie psują, są łatwe w przechowywaniu i niewielkie. Z czasem nie stracą swoich właściwości. Można je zatem wykorzystywać przez długi czas. Dawniej zwykle wybierano długopisy plastikowe, bo były najtańsze. Teraz wyróżnia się dwa trendy – pierwszy to elegancki, a drugi ekologiczny. Elegancki metalowy długopis, czy wręcz pióro prezentuje się naprawdę luksusowo. To nie byle jaki kolorowy długopis jaki widujemy w urzędach i na pocztach, to produkt wysokiej klasy.

długopisy reklamowe z własnym nadrukiemMetalowy długopis jest wysuwany na przycisk, nie ma zakrętki, która mogłaby się zgubić. Jest przy tym bardziej trwały i odporny na pęknięcia jak plastikowy odpowiednik. Z drugiej strony widać zwrot ku ekologii. Materiałowe torby, czy ekologiczne pudełka są coraz bardziej popularne. Takie długopisy będą miały korpus z usztywnionego papieru, który można poddać recyklingowi. Wbrew pozorom taki długopis nie będzie miękki, czy łamliwy – jest wykonany z mocnego tworzywa. Alternatywą dla długopisów i piór są też ołówki. Wiele sklepów budowlanych zamawia je dla siebie i umieszcza na halach, tak by każdy klient mógł sobie jakiś wziąć np. by zaznaczyć długość produktu. Ołówki w drewnianym korpusie z grafitowym rysikiem także są trwałe i ekologiczne. Warto zaznaczyć, ze do tej pory nikt nie pokusił się o stworzenie reklamowych zakreślaczy czy kolorowych pisaków, mimo iż sa one przecież często wykorzystywane w biurach podczas oznaczania kartonów z zamówieniami, czy numerowania faktur. Może to nisza, która wkrótce zostanie zapełniona. Podsumowując, warto jest inwestować w reklamowe materiały do pisania.

Są to pióra, długopisy oraz ołówki. Do nich dokupic można także spiralowane notesy, bloczki z karteczkami do wyrywania, czy też kalendarze także z logo i nazwą firmy. Biuro z firmowymi gadżetami na pewno będzie prezentować się bardziej profesjonalnie niż biuro ze zwykłym wyposażeniem.