potykacz owz

Kilka słów o potykaczach

Potykacze dawniej wykonywane były z drewna oraz kredowej tablicy. Rozstawiane tak jak drabina, przypominające odwróconą literkę V, miały krótkie nóżki na których stały. Drewno to materiał elegancki, jednak łatwo niszczący się pod wpływem czynników atmosferycznych. Od światła blaknie, od deszczu butwieje. Dodatkowo napis z tablicy kredowej łatwo można zetrzeć, więc jest nietrwały. Potykacz sam w sobie ma jednak też zalety. Można go wystawić na zewnątrz sklepu, czy umieścić w środku firmy.

Solidny potykacz OWZ

potykacz owzJest na tyle duży, że napisy na nim umieszczone będą widoczne, a jednocześnie na tyle mały, że nie będzie zaburzał estetyki pomieszczenia. Po złożeniu zajmuje mało miejsca, można go wsunąć za szafę czy pod biurko. Jest na tyle lekki, że każdy go może przenieść i rozstawić. Czy jednak można zastąpić drewniany potykacz czymś bardziej trwały? Dobrym rozwiązaniem jest potykacz OWZ z aluminium. Aluminium to materiał solidny, ale też bardzo lekki. Łatwo się go czyści, nie będzie też rdzewiał. Z powodzeniem można go stosować zarówno w produktach stawianych we wnętrzach, jak i wystawiać na zewnątrz. System OWZ został stworzony do tego, by na potykaczu prezentować plakaty. Ramka aluminiowa łatwo się otwiera na zatrzaski. Pod nią wsadza się wydrukowany plakat, a następnie zatrzaskuje ramkę. Plakat jest chroniony cienką warstwą tworzywa sztucznego, przeźroczystego.

potykacz owzDzięki temu plakat nie zamoknie, ani tez nikt go nie rozedrze. System OWZ stosowany jest tez w ramkach na plakaty. Jest on łatwiejszy i szybszy w obsłudze niż tradycyjne zamknięcia. Dzięki temu wymiana plakatu zajmuje tylko chwilę. Warto zaznaczyć, że potykacze występują także w innej wersji. Zamiast potykacza rozstawianego jak drabinka jest stojak z tworzywa sztucznego oraz dwustronna ramka aluminiowa, także z systemem OWZ. Opisywany potykacz ma te same zalety co tradycyjny, różnica jest tylko w wyglądzie. Gdzie sprawdzi się potykacz OWZ? Często zamawiany jest do sklepów, można do niego wsadzić plakat pokazujący aktualne promocje dla klientów. Do potykaczy można wkładać plakaty filmowe, zachęcające do odwiedzenia galerii.

Czasem są też wykorzystywane jako tabliczki informacyjne. Wtedy wkłada się do nich wydruki z napisami którędy mają iść zainteresowani zakupem biletów, gdzie odbywa się rekrutacja, czy jak nazywa się sala w której będzie konferencja. Gdzie zamówić dobry potykacz? Dobrze jest celować w firmy, które zajmują się nie tylko handlem, ale i usługami. Wtedy poza samym potykaczem dobrej jakości można zamówić również wydruk kilku plakatów na zapas.