fotobudka

Fotobudka atrakcją na wesele

Tradycyjne wesele polegające na ceremonii w kościele, a następnie uroczystości weselnej na sali z muzyką i cateringiem to już rzadko spotykane rozwiązanie. Teraz coraz częściej Młode Pary szukają ciekawszych rozwiązań, aby uczynić swoje wesele wyjątkowym.

Fotobudka ostatnio jest coraz częściej główną atrakcja wesela

fotobudkaSzczególnie trendy na nietypowy ślub możemy zauważyć w Warszawie, gdzie gwiazdy naszego show biznesu organizują nietypowe przyjęcia zatrudniając specjalistów od organizacji wesel. Przede wszystkim to co odróżnia wesele gwiazd od wesela zwykłego, szarego obywatela jest nietypowy motyw przewodni. Na przykład elementy marynarskie i wesele na jachcie, bądź strój księżniczki rodem z Disneyowskich bajek, a wesele na zamku. Poza tym, aby było ono z pompom, organizuje się pokazy fajerwerków czy iluzjonisty. Ostatnio w modzie jest również fotobudka na wesele warszawa. Wprawdzie jej cena jest w miarę dostępna dla zwykłych śmiertelników, jednak mało kto decyduje się na nią na tradycyjnym weselu. Fotobudka to fajne rozwiązanie, ale raczej na przyjęcia pępkowe, kinderbale czy inne nietypowe przyjęcia. Chociaż na weselu zdjęcia wykonane na miejscu będą z pewnością fajną pamiątką dla gości. Oczywiście gwiazdy chcąc się wyróżnić szukają co nowych to rozwiązań i pomysłów.

Na przykład znana modelka postanowiła na swoim weselu urządzić pokaz mody sukien ślubnych, w którym rzecz jasna brała udział. Ponad to często nie kończy się na jednym weselu, a na kilku przyjęciach, osobno dla rodziny, osobno dla przyjaciół i jeszcze osobno dla dalszych znajomych.